top of page

Hakkımızda

2002 yılında kurulmuş olan şirketimiz 3 kardeşten oluşan bir aile şirketidir. Asıl işi tarıma dayalı olan şirket, kuruluşunda 1000 dekar ekilişe sahipken bugün 5400 dekar alanda tarım yapmaktadır. Bunun yanı sıra kendi nakliye araçları  olup hal kompleksinde kendi ürünlerinin bazılarını pazarlayabilmektedir. Ayrıca, soğan patates alımı ve satımında bölgede çitçilere yardımcı olmaktadır.

  Amacımız; Ülkeyi kendi çapında kalitesiyle temsil etmek ve sadece bölgede değil Türkiye'de de  en iyilerden olup ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Misyonumuz

   Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak tarım faliyetlerimizde kalitede öncü ve örnek gösterilen tarımsal kuruluşlar arasında yer almak. Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

 

 Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

    Değişen ve büyüyen Türkiye'mizde tarımsal ar-ge çalışmaları ve ilerleyen teknolojinin ışığı altında geleneksel tarım metotlarıyla modern tarım uygulamaları arasında bir bağ kurarak bilinçli tarım yapmak esas hedefimizdir.

bottom of page